Haber Tadında-31 Mayıs 2015 10:00 Logolu-Haber Tadında Özge Uzun (11) Full view

Haber Tadında-31 Mayıs 2015 10:00

Haber Tadında yine hayatın içinden bir konuyu; İtfaiyeciliği ele alıyor…

Haber Tadında, kuruluşundan bu yana 300 yıl geçen İstanbul İtfaiyesi’nin erlerini ağırlıyor…

Haber, spor, kültür-sanat ve müzik… Hafta sonunun en fazla izlenen haber programı Haber Tadında, hem gündeme ışık tutuyor hem de hayatın bütün renklerini ekranlarınıza taşımaya devam ediyor. Özge Uzun ile Haber Tadında, her cumartesi ve pazar TRT Haber’le evlerinize konuk oluyor.

Farklı ve keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin adresi Haber Tadında, haftaya damgasını vuran önemli konu başlıkları, yoğun siyasi gündemin arasından çekip çıkardığı hayatın içinden haberleri, renkli konu ve konuklarıyla dopdolu bir içerikle ekranlara geliyor.

Sunuculuğunu Özge Uzun’un, yapımcılığını ise Mustafa Özdemir’in üstlendiği program, her hafta Cumartesi/Pazar günü 10.00/10.50 arasında yayınlanıyor.

Kuruluşundan bu yana her türlü zorluğa rağmen İstanbul halkının malını ve canını kendi canı pahasına koruyan, dünyanın en köklü itfaiye teşkilatlarından olan İstanbul İtfaiyesi’nin erleri Haber Tadında’ya konuk oluyor.

Neden itfaiye eri olmayı seçtiler? Günde kaç olaya gidiyorlar? İstanbul’da itfaiye eri olmanın zorlukları neler? Yangınlara müdahale ederken öncelikleri neler oluyor? Olası bir kriz anını nasıl yönetiyorlar? Doğal afetlerde nasıl bir rol üstleniyorlar? İtfaiyeciliğin bilmediğimiz yönleri neler? “Risk” onlar için ne demek? Hepsi ve daha fazlası Haber Tadında’da meraklılarıyla buluşuyor.

Özge Uzun ile Haber Tadında, 31 Mayıs Pazar 10.00’da TRT Haber’de…


Leave a comment