Haber Tadında-4 Nisan 2015 10:00 Logolu-Bay J Haber Tadında 4 Nisan 2015 Full view

Haber Tadında-4 Nisan 2015 10:00

Ülkemizdeki radyo yayıncılığının 88. yılında TRT FM’de “Dünyanın En Radyo Programı’ ile radyo severlerin karşısına çıkan Erhan Konuk, BAY J, Muzo ve Erkan Yavaş ile keyifli bir sohbet hafta sonunuza renk katacak…

Haber, spor, kültür-sanat ve müzik… Hafta sonunun en fazla izlenen haber programı Haber Tadında, hem gündeme ışık tutuyor hem de hayatın bütün renklerini ekranlarınıza taşımaya devam ediyor. Özge Uzun ile Haber Tadında, her cumartesi ve Pazar TRT Haber’le evlerinize konuk oluyor.

Farklı ve keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin adresi Haber Tadında, haftaya damgasını vuran önemli konu başlıkları, yoğun siyasi gündemin arasından çekip çıkardığı hayatın içinden haberleri, renkli konu ve konuklarıyla dopdolu bir içerikle ekranlara geliyor.

Sunuculuğunu Özge Uzun’un, yapımcılığını ise Mustafa Özdemir’in üstlendiği program, her hafta Cumartesi/Pazar günü 10.00/10.50 arasında yayınlanıyor.

Cumartesi sabahının konukları ise radyonun aşina sesleri… Kimini ses tonundan, kimini konuşma üslubundan, kimini konulara getirdiği farklı yorumlardan, kimini çaldığı müziklerden tanıdığımız Erhan Konuk, BAY J, Muzo ve Erkan Yavaş, Haber Tadında da…

Her hafta gerçekleşen İstanbul, İzmir ve Ankara eş zamanlı canlı radyo yayınından sonra bir ilke daha imza atan TRT, “Dünyanın En Radyo Programı” ile Azerbaycan, Almanya ve Saray Bosna’dan canlı ortak yayınla dinleyicilerine ulaştı. 3 saat süren canlı yayın; Bakü’de Erkan Yavaş, Saray Bosna’da Erhan Konuk, Berlin’de ise Muzo ile BAY J’nin sunumuyla gerçekleşti.

TRT FM’in projesi olan ‘Dünyanın En Radyo Programı’nda yolları nasıl kesişti? Dört radyocu bir programda bir araya gelirse neler olur? 19 Mart’ta üç ülkenin başkentinden eş zamanlı olarak canlı gerçekleştirilen yayının detayları neler? Üç şehir ve üç ülke eş zamanlı yayınından sonra radyo dinleyicilerini üç kıtadan ve üç okyanustan canlı yayın mı bekliyor? Radyo onlara ne vaad ediyor? Başarılarını neye borçlular? Radyoculuk disiplin mi, rahatlık mı demek? Televizyonculuk mu radyoculuk mu? Mesleki hedefleri neler? Hepsi ve daha fazlası Özge Uzun’un sorularıyla cevap bulacak.

Özge Uzun ile Haber Tadında, 4 Nisan Cumartesi 10:00’da TRT Haber’de.


Leave a comment