Haber Tadında-4 Temmuz 2015 10:00 Logolu-Eda Metin Özülkü Full view

Haber Tadında-4 Temmuz 2015 10:00

Eda-Metin Özülkü Çifti Konuk Oluyor…

Renkli mi renkli keyifli mi keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin adresi Haber Tadında, haftaya damgasını vuran önemli konu başlıklarını, yoğun siyasi gündemin arasından çekip çıkardığı hayatın içinden haberleri, konu ve konuklarıyla, dopdolu bir içerikle ekranlara getiriyor.
Özge Uzun’un sunduğu, yapımcılığını ise Mustafa Özdemir’in üstlendiği program, her hafta Cumartesi/Pazar günü 10.00/10.50 arasında yayınlanıyor.
Onlarınki müzikle iç içe geçen 27 yıllık bir evlilik… Eda-Metin Özülkü çifti Haber Tadında’da Özge Uzun’un konuğu oluyor… Yıllardır örnek olarak gösterilen evliliklerinden müzik hayatlarına dek merak ettiğiniz pek çok şey sohbet konusu oluyor.
Günün gazete manşetleri ve gündemden öne çıkan haberler, Özge Uzun’un sunumu ile her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da ekranlarınıza geliyor…
İki üretken insanın bir hayatı paylaşıyor olmasının anlamı ne? Yeni albüm ‘Özülkü Project’te hangi isimlerle çalıştılar? 90’lardan bu yana, yaptıkları müzik nasıl bir seyir izliyor? Evlilikleri nasıl gidiyor? İkiz çocuk sahibi olmanın sorumlulukları neler? Bestekarlık, annelik, öğretmenlik; Eda Özülkü hepsinin altından nasıl kalkıyor? “Misyonumu bestecilikte tamamladığımı düşünüyorum” diyen Metin Özülkü’nün mesleğiyle ilgili ne gibi idealleri var?
30 senede 300 şarkı piyasaya sunan Eda-Metin Özülkü çiftinin müzikle bezeli aşk hikayesi Haber Tadında’da sizlerle buluşacak.
Özge Uzun ile Haber Tadında, 4 Temmuz Cumartesi 10.00’da TRT Haber’de…


Leave a comment