Haber Tadında-5 Nisan 2015 10:00 Logolu-Haber Tadında Özge Uzun (1) Full view

Haber Tadında-5 Nisan 2015 10:00

Tohum Otizm Vakfı Başkan Yardımcısı Aylin Sezgin ve Kulak Burun Boğaz Uzmanı Operatör Doktor Bahadır Baykal
Konuk Oluyor…

‘2 Nisan Otizm Farkındalık Günü’ ve ‘Dünya Otizm Farkındalık Ayı’ kapsamında otizme dair bilinmeyenler ve doğru bilinen yanlışlar

Haber, spor, kültür-sanat ve müzik… Hafta sonunun en fazla izlenen haber programı Haber Tadında, hem gündeme ışık tutuyor hem de hayatın bütün renklerini ekranlarınıza taşımaya devam ediyor. Özge Uzun ile Haber Tadında, her cumartesi ve Pazar TRT Haber’le evlerinize konuk oluyor.

Sunuculuğunu Özge Uzun’un, yapımcılığını ise Mustafa Özdemir’in üstlendiği program, her hafta Cumartesi/Pazar günü 10.00/10.50 arasında yayınlanıyor.

Tohum Otizm Vakfı Başkan Yardımcısı Aylin Sezgin ile ‘2 Nisan Otizm Farkındalık Günü’ ve ‘Dünya Otizm Farkındalık Ayı’ kapsamında otizme dair bilinmeyenler ve doğru bilinen yanlışlar konuşulurken; Kulak Burun Boğaz Uzmanı Operatör Doktor Bahadır Baykal ile burun tıkanıklığı, solunum zorlukları ve burun estetiği operasyonları Haber Tadında’da konuşuluyor.

Otizm doğuştan gelen bir rahatsızlık mıdır? Nöropsikiyatrik bir bozukluk mudur? Otizmli çocuklar nasıl davranmaya eğilimlidirler? Sosyal ilişkiler kurabilirler mi? Otizm eğitimle iyileştirilebilir mi? Otizmli çocuğun bakımında aile faktörünün önemi nedir? Otizm tanısını kimler koyabilir?

Burun hastalıkları doğuştan olabilir mi? Günlük hayatta ne gibi sorunlara yol açarlar? Hangi yaş grubu daha çok etkilenir? Burun tıkanıklığı hayatı tehdit eder mi? Hangi hastalıkları beraberinde getirir? Burun tıkanıklığı tedavisi nedir? Burun estetiğini kimler yapmalı? Burun estetiğinde dikkat edilmesi gereken unsurlar nelerdir?

Özge Uzun soruyor Tohum Otizm Vakfı Başkan Yardımcısı Aylin Sezgin ve Kulak Burun Boğaz Uzmanı Operatör Doktor Bahadır Baykal canlı yayında cevaplıyor…

Özge Uzun ile Haber Tadında, 05 Nisan Pazar 10.00’da TRT Haber’de…


Leave a comment