Haber Tadında-5 Temmuz 2015 10:00 Logolu-Doruk Ülgen Haber Tadında Full view

Haber Tadında-5 Temmuz 2015 10:00

İllüzyonist Doruk Ülgen Konuk Oluyor

Renkli mi renkli keyifli mi keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin adresi Haber Tadında, haftaya damgasını vuran önemli konu başlıklarını, yoğun siyasi gündemin arasından çekip çıkardığı hayatın içinden haberleri, konu ve konuklarıyla, dopdolu bir içerikle ekranlara getiriyor.
Özge Uzun’un sunduğu, yapımcılığını ise Mustafa Özdemir’in üstlendiği program, her hafta Cumartesi/Pazar günü 10.00/10.50 arasında yayınlanıyor.
Günün gazete manşetleri ve gündemden öne çıkan haberler, Özge Uzun’un sunumu ile her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da ekranlarınıza geliyor…
‘Hokkabaz Değil Sihirbaz!’ adlı gösterisi pek çok şehirde sergileniyor… Dünyada sadece birkaç kişi tarafından sergilenebilen, Türkiye’nin ilk ve tek surat değiştirme ustası ve hızlı kıyafet değiştirme sanatçısı… O, İllüzyonist Doruk Ülgen…
İllüzyonla yolu nasıl kesişti? Zihinsel güçle yaptığı gösterilerinin sırrı ne? Yurtdışında da seminerler veren Ülgen, illüzyon şovlarının Türkiye’deki seyrini nasıl buluyor? Zorlandığı gösteriler oluyor mu? Şimdiye dek yaptığı en çarpıcı illüzyon gösterisi neydi? Sahneye çıkmadan önce nasıl motive oluyor? Kendine rakip gördüğü bir illüzyonist var mı?
Doruk Ülgen’in yapacağı illüzyon şovu ve illüzyona dair merak ettiklerinizin tümü Haber Tadında’da ekranlara geliyor…
Özge Uzun ile Haber Tadında, 5 Temmuz Pazar 10.00’da TRT Haber’de…


Leave a comment