İftar Saati-14 Haziran 2016 17:45 Logolu-İftar Saati Kanal 7 2016 Full view

İftar Saati-14 Haziran 2016 17:45

ŞEYTANIN TEHLİKELİ TUZAKLARI
Muhsin Bay’ın sunumu ve emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın gönüllere huzur veren sohbetiyle ekrana gelen ‘İftar Saati’nde bugün; insanları Allah’a kulluk etmekten alıkoyan ve gaflete düşüren şeytanın hilelerinden konuşuluyor.
Ramazan ayının maneviyatını ve tüm güzelliklerini ekranlara taşıyan programda; Müslümanların ezeli düşmanı şeytanın Allah’ın huzurundan kovulmasının nedeni anlatılırken, şeytanın tehlikeli tuzaklarından korunmak için yapılacak ibadetlerden söz ediliyor. Aynı zamanda programda verilen şifreler ile her 2 günde 1 izleyicisini umreye gönderen İftar Saati’nde umre heyecanı bu akşam da sürüyor.
Orucun neşesinin ve iftarın coşkusunun sokak sokak yansıtıldığı İftar Saati’nde; radyo programcısı Mehmet Ercan’ın halka uzattığı mikrofonla, her gün başka bir İstanbul semtinde Ramazan’ın nabzı tutulmaya devam ediyor. Sokak röportajına katılanlar, canlı yayına bağlanarak merak ettikleri soruları Necmettin Nursaçan’a soruyorlar. Ayrıca Mehmet Zahid Kotku’nun, kalplerin pasını silen duaları ve arzın kalbi Medine ve Mekke’den yükselen Ramazan’a özel dualar İftar Saati’nde…
İftar saatinin tatlı telaşı, canlı telefon bağlantıları, ayetler ve hadisler ışığında sohbetlerle dopdolu bir iftar programı Ramazan boyunca her gün canlı yayınla 17:45’de Kanal 7 ekranlarında.


Leave a comment