İftar Saati-18 Haziran 2015 17:50 Logolu-İftar Saati Kanal 7 (1) Full view

İftar Saati-18 Haziran 2015 17:50

RAMAZAN COŞKUSU İFTAR SAATİ’YLE KANAL 7’DE

On bir ayın sultanı Ramazan ayı her yıl olduğu gibi bu yılda Kanal 7 ekranlarında coşkuyla karşılanıyor. Ramazan’ın huzur dolu atmosferi, İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Hikmet Atan’ın sunumu, emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumlarıyla ekranlardaki yerini alacak olan ‘İftar Saati’nde yaşanacak.

İftar sofralarının vazgeçilmez programı İftar Saati rahmet ayının bereketiyle Ramazan boyunca her gün canlı yayınla Kanal 7’de ekrana gelecek. İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Hikmet Atan’ın sunumu, emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumlarıyla katılacağı İftar Saati, İslami konularda merak edilenler, ünlü hafızlardan Kur’an-ı Kerim tilavetleri ve ilahilerle Ramazan ayının coşkusunu iftar sofralarına taşıyacak.

İftar duası, izleyicilerden gelen sorular ve ilahi bölümlerinin yanı sıra Ömer Döngeloğlu’nun Mekke ve Medine’de Hz. Muhammed’in yaşamına dair anlatımlarının bulunduğu ‘Resullah’ın İzinde’ bölümü İftar Saati’nde izleyicilere ulaştırılacak.

İftar saatinin tatlı telaşı, dualar, ilahiler, canlı telefon bağlantıları, ayetler ve hadisler ışığında sohbetlerle dopdolu bir iftar programı Ramazan boyunca her gün canlı yayınla 17.50’de Kanal 7 ekranlarında.


Leave a comment