İftar Saati-25 Haziran 2015 17:50 Logolu-İftar Saati Kanal 7 (1) Full view

İftar Saati-25 Haziran 2015 17:50

ÖLÜM VE ÖTESİ İFTAR SAATİ’NDE KONUŞULACAK

Yrd. Doç. Hikmet Atan’ın sunumu, Necmettin Nursaçan’ın yorumlarıyla ekrana gelen ‘İftar Saati’nde bu akşam ölüm ve ölümden sonra yaşananlar hakkında merak edilenlere yer verilecek.

İftar sofralarının vazgeçilmez programı İftar Saati rahmet ayının bereketiyle Ramazan boyunca her gün canlı yayınla Kanal 7’de ekrana geliyor. İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Hikmet Atan’ın sunumu, emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumlarıyla katıldığı İftar Saati’nde bu akşam ölüm ve ötesi üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek. Ölüm anı, ölümden sonra yaşananlar, kabir azabı hakkında merak edilenler İftar Saati’nde izleyiciye aktarılacak.

İftar duası, izleyicilerden gelen sorular ve ilahi bölümlerinin yanı sıra Ömer Döngeloğlu’nun Mekke ve Medine’de Hz. Muhammed’in yaşamına dair anlatımlarının bulunduğu kısa görüntüler İftar Saati’nde izleyicilere ulaştırılıyor.

Dualar, ilahiler, canlı telefon bağlantıları, İslam’a yönelik sohbetlerle dopdolu bir iftar programı Kanal 7’de ekrana geliyor.

İftar Saati, Ramazan boyunca her gün canlı yayınla 17.50’de Kanal 7 ekranlarında.


Leave a comment