İftar Saati-27 Haziran 2015 17:50 Logolu-İftar Saati Kanal 7 (1) Full view

İftar Saati-27 Haziran 2015 17:50

BÜYÜ YAPTIRAN KİŞİYİ AHİRETTE NELER BEKLİYOR?

Ramazan ayının maneviyatını ekranlara taşıyan İftar Saati‘nde bu akşam fal ve büyünün insana verdiği zararlar üzerine merak edilenler ekrana taşınacak. Yrd. Doç. Hikmet Atan’ın sunduğu programda, emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan İslam’ın fal ve büyüye bakışını canlı yayında izleyiciye aktarılacak.

On bir ayın sultanı Ramazan coşkusu her yıl olduğu gibi bu yılda Kanal 7 ekranlarında yaşanıyor. İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Hikmet Atan’ın sunumu, emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumlarıyla katıldığı İftar Saati’nde bu akşam geleceği öğrenmek için fal baktırmak ve başkasının hayatına müdahale etmek için büyü yaptırmanın İslamiyet’teki hükmü üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek. Fal baktıran ve büyü yaptıran kişilerin günahlarının affolunmayacağına dair ayetlerden yola çıkılarak ahirette onları bekleyenler canlı yayında anlatılacak.

İftar duası, izleyicilerden gelen sorular ve ilahi bölümlerinin yanı sıra Ömer Döngeloğlu’nun Mekke ve Medine’de Hz. Muhammed’in yaşamına dair anlatımlarının bulunduğu kısa görüntüler İftar Saati’nde izleyicilere ulaştırılıyor.

Dualar, ilahiler, canlı telefon bağlantıları, İslam’a yönelik sohbetlerle dopdolu bir iftar programı Kanal 7’de ekrana geliyor.

İftar Saati, Ramazan boyunca her gün canlı yayınla 17.50’de Kanal 7 ekranlarında.


Leave a comment