İftar Saati-29 Haziran 2015 17:50 Logolu-İftar Saati Kanal 7 (1) Full view

İftar Saati-29 Haziran 2015 17:50

HİRA MAĞARASI’NDAN ÇOK ÖZEL GÖRÜNTÜLER

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum Ramazan ayı boyunca izleyicilerine kutsal topraklardan seslenecek. Özlem Tunca, Mekke ve Medine’nin farklı yönlerini ortaya çıkarmaya devam ediyor.

Ekranların en keyifli gezi programı Dünyayı Geziyorum’da Özlem Tunca, eşi Yasin Esirgenç ve minik oğlu Yakupcan ile birlikte Ramazan ayı boyunca Mekke ve Medine’nin gösterilmeyen yönlerini ekrana getiriyor. Özlem Tunca’nın kutsal topraklarda bu haftaki durağı Arafat olacak. Dünyayı Geziyorum ekibi daha sonra Nur Dağı’na çıkarak Hira Mağarası’nı ziyaret edecek. Programda ayrıca Mekke’de yaşanan ihtişamdan göz alıcı görüntüler izleyiciye sunulacak.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 23:45’te Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment