İki Dünya Arasında-661.Bölüm-14 Eylül 2015 19:00 Logolu-İki Dünya Arasında 661 Full view

İki Dünya Arasında-661.Bölüm-14 Eylül 2015 19:00

İki Dünya Arasında
Sürprizlerle Dolu Yepyeni Hikayelerle Sezonu Açıyor

Büyük ilgiyle izlenen ve üç yıldır reytinglerde sürdürdüğü başarılarla dikkat çeken İki Dünya Arasında’nın ekran yolculuğu, dördüncü sezon bölümleriyle devam ediyor.

Yeni sezonda beş yıl sonrasının anlatılacağı dizide izleyicileri büyük sürprizler bekliyor. Heyecanla beklenen İki Dünya Arasında’nın yeni sezonun ilk bölümü olan 661. bölümünde;

Büyük kaza sonrası komaya giren Sahra, beş yıldır hayatını hastanede makineye bağlı sürdürürken Selim, eşinin hayatta kalması için ağır masrafları karşılamaya çalışır. Doktorlar, uzun zamandır kendine gelemeyen Sahra’nın uyanmaması üzerine Selim’e fişin çekilmesi yönündeki kararlarını bildirirler. Şükran da kaderden kaçılamayacağı gerçeğini anlatmaya çalışır. Selim bu haberle yıkılırken Sahra’ya karşı sitemi dinmeyen Meyra, okulda şiir okumaya hazırlanan kızı Elif için telaş içinde hazırlıklar yapmaya devam eder. Selim’e çabalarının boşa gideceğini söyleyen Meyra, ona verdiği sözü hatırlatır ve işini bırakıp şiir okuyan Elif’i dinlemek için okula gelmesi konusunda baskı yapar. İstediğini elde etmeye çok yaklaşan Meyra’nın tüm planlarını ise hastaneden Sahra ile ilgili gelen bir telefon altüst eder.

İki Dünya Arasında, yeni sezon bölümüyle 14 Eylül Pazartesi günü, saat 19.00’da Samanyolu TV’de.


Leave a comment