İki Dünya Arasında-700.Bölüm-6 Kasım 2015 19:45 Logolu-İki Dünya Arasında 700 Full view

İki Dünya Arasında-700.Bölüm-6 Kasım 2015 19:45

Samanyolu TV’de Rekor Kıran Dizi İki Dünya Arasında 700. Bölüme Ulaştı

Yayınlandığı 2012 yılından itibaren hafta içi her gün ekrana gelen ve dört sezondur izleyicilerden büyük ilgi gören sevilen günlük dizi İki Dünya Arasında, 700. bölümünü kutluyor.

Samanyolu TV’de 700. bölüme ulaşan ilk dizi olan İki Dünya Arasında, kanalda bir ilke imza atarak önemli bir rekor kırdı. Bir ailenin dramını anlatan hikayesiyle oldukça dikkat çeken ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşan İki Dünya Arasında, kanalın ilk günlük dizisi olmasına rağmen istikralı gidişatını geride bıraktığı 3 sezon boyunca sürdürdü ve 4. sezonun başında 700. bölüme ulaştı.

Senaryosunu Erkan Çıplak ve ekibinin yazdığı dizinin başrollerinde İnanç Ömer Benlioğlu, Başak Zebil, Sevinç Kumaş, Bihter Delüv, Nesrin Yıldırım ve Bahadır Benjamin Bingöl gibi oyuncular yer alıyor.

700 bölümlük bir hikayenin geride kalacağı İki Dünya Arasında dizisinin Cuma akşamı saat 19.45’te yayınlanacak yeni bölümünde ise büyük sırlar ortaya çıkıyor.

Merakla beklenen yeni bölümde;

Sahra, Elif’in kaçmasına mani olamaz. Bu sırada Aslı’yı tehdit ederek kızının yerini bulmaya çalışan Meyra da Elif’in kaçtığını öğrenir ve onu aramaya başlar. Sahra, Elif’in izini bulur ancak büyük bir sır açığa çıkmak üzeredir. Buna engel olmak isteyen Sahra, Elif’i almaya ve oradan uzaklaştırmaya çalışır. Elif gelmek istemeyince Sahra daha fazla dayanamaz ve ona annesi olduğunu söylemek zorunda kalır.
İki Dünya Arasında, 700. bölümüyle 6 Kasım Cuma günü, saat 19.45’te Samanyolu TV’de.


Leave a comment