İskele Sancak-1 Mayıs 2015 23:50 Logolu-Mehmet Acet İskele Sancak Full view

İskele Sancak-1 Mayıs 2015 23:50

LÜTFİ ELVAN SEÇİM ÖNCESİ DEĞERLENDİRMELERDE BULUNACAK

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu İskele Sancak bu hafta Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ı ağırlıyor. Elvan, Türkiye’de ulaştırma alanındaki yenilikleri ve seçim öncesi yaşananları İskele Sancak’ta değerlendirecek.

Kanal 7 Türkiye ve dünya gündemini İskele Sancak ile takip ediyor. Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen İskele Sancak’ta bu hafta, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ı konuk ediyor. Türkiye’nin ulaşım açısından eksikleri, ulaşımda hedeflenen yenilikler ve seçim öncesi siyasi partilerin çalışmaları Lütfi Elvan ile İskele Sancak’ta masaya yatırılacak. Programda ‘AK Parti ulaşımda Türkiye’ye yeni ne vaat ediyor? İstanbul’a üçüncü havalimanı ve üçüncü köprü ne durumda? Mega projelerde aksama mı var? AK Parti 7 Haziran’da seçmene ne vaat ediyor?’ soruları Lütfi Elvan tarafından yanıt cevaplanacak.

Türkiye’nin demokrasi platformu İskele Sancak Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde her Cuma 23:50’de canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment