İskele Sancak-19 Ekim 2015 23:40 Logolu-Mehmet Acet İskele Sancak Full view

İskele Sancak-19 Ekim 2015 23:40

YALÇIN AKDOĞAN SEÇİM ÇALIŞMALARINI ANLATIYOR

1998 yılından beri çizgisini koruyarak gündemin nabzını tutan İskele Sancak, Türkiye ve dünyada yaşananları masaya yatırmaya devam ediyor. İskele Sancak bu hafta Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile seçim çalışmalarını değerlendirecek.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen İskele Sancak, Türkiye gündeminde yaşananları, siyasi gelişmeleri ve komşu ülkelerde meydana gelen sarsıcı olayları uzman konuklar eşliğinde ekrana taşımaya devam ediyor. Ülke gündemine bomba gibi düşen olayların, siyasetin kulislerinde konuşulanların, yabancı ülkelerle ilişkilerde yaşanan gelişmelerin ele alındığı İskele Sancak, bu hafta Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan’ı ağırlıyor. Akdoğan 1 Kasım seçimleri için yaptığı çalışmaları, partilerin seçim süreci projelerini ve sandıktan çıkması muhtemel sonuçları İskele Sancak’ta ele alacak. Programda ayrıca Ankara’da gerçekleşen terör saldırısının ardından yaşananlar ve bu olayın arkasında yatanlara yer verilecek.

Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelecek olan programda araştırma şirketlerinin anketleri, yaşanan olayların yankıları canlı yayında farklı görüşten konuklarla birlikte konuşulacak.

Türkiye’nin demokrasi platformu İskele Sancak Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde her Pazartesi 23:40 ‘da canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment