İskele Sancak-19 Mayıs 2015 22:45 Logolu-Mehmet Acet İskele Sancak Full view

İskele Sancak-19 Mayıs 2015 22:45

YENİ DÖNEMDE SAĞLIK SEKTÖRÜNDE NELER HEDEFLENİYOR?

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet her Salı akşamı İskele Sancak Özel ile seçim öncesi siyasetin nabzını tutuyor. İskele Sancak Özel’in bu haftaki konuğu Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu olacak.

Kanal 7, İskele Sancak Özel ile seçim öncesi ülke gündemini sıcağı sıcağına takip ediyor. Mehmet Acet’in koordinatörlüğünde ekrana gelen İskele Sancak Özel, seçim meydanlarında yaşananları izleyiciye yansıtıyor. İskele Sancak Özel’in bu haftaki konuğu Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu olacak. Sağlık sektöründe geçmişten bugüne yapılan yeniliklerin ele alınacağı programda hedeflenen projeler izleyiciye aktarılacak. Programda ‘Türkiye sağlık alanında nereden nereye geldi? Sağlıkta dönüşüm programları halkın taleplerini karşıladı mı? AK Parti’ni yeni dönemde sağlık politikasında ne tür yenilikler hedefleniyor? Şehir hastaneleri projesi ne durumda? Projelerin hayata geçirilmesinde gecikme mi var?’ sorularına yanıt aranacak.

Türkiye’nin demokrasi platformu İskele Sancak Özel Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde her Salı 22:45’te canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment