İskele Sancak-2 Ekim 2015 22:30 Logolu-Mehmet Acet İskele Sancak 2 Full view

İskele Sancak-2 Ekim 2015 22:30

BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLU İSKELE SANCAK ÖZEL’E KONUK OLUYOR

Kanal 7 ve Ülke TV ortak yayınıyla ekrana gelecek olan İskele Sancak Özel programı bu hafta Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu ağırlıyor. Davutoğlu, 1 Kasım seçimlerinden önce ülke siyasetini İskele Sancak Özel’de değerlendirecek.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelecek olan İskele Sancak Özel, bu hafta 1 Kasım seçimleri öncesi Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu konuk ediyor. Ülke gündeminde yaşanan olayların ele alınacağı programda seçim öncesi siyasi partilerin tavırları ve dünyada meydana gelen gelişmeler yorumlanacak. Ahmet Davutoğlu, ‘1 Kasım seçimleri Türkiye için ne anlam ifade ediyor? AK Parti seçmenin karşısına hangi yeni vaatlerle çıkmayı planlıyor? Seçim beyannamesinde yeni sürprizler var mı? Terörle mücadele süreci nasıl ilerliyor? Birleşmiş Milletler temasları nasıl geçti? Rus saldırıları Suriye’de durumu daha da kötüleştirir mi?’ sorularını İskele Sancak Özel’de yanıtlayacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet soracak Başbakan Ahmet Davutoğlu cevaplayacak. Kanal 7 ve Ülke TV ortak yayınıyla İskele Sancak Özel, 02 Ekim Cuma saat 22.30’da canlı yayınla ekrana gelecek.


Leave a comment