İskele Sancak-22 Eylül 2015 21:00 Logolu-Mehmet Acet İskele Sancak Full view

İskele Sancak-22 Eylül 2015 21:00

RECEP TAYYİP ERDOĞAN İSKELE SANCAK ÖZEL’E KONUK OLUYOR

Kanal 7 ve Ülke TV ortak yayınıyla ekrana gelecek olan İskele Sancak Özel programı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlıyor. Erdoğan, terör olaylarını, 1 Kasım seçimlerini ve İslam coğrafyasında yaşananları İskele Sancak Özel programında değerlendirecek.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelecek olan İskele Sancak Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı konuk ediyor. Erdoğan, ülke ve dünya gündeminde yaşananları canlı yayında ele alacak. Recep Tayyip Erdoğan, terörle mücadele ile ilgili görüşlerini, 7 Haziran seçimlerinden sonra yaşananları, 1 Kasım’da gerçekleşecek olan erken seçimleri ve İslam dünyasında yaşanan olayları İskele Sancak Özel’de yorumlayacak. Programda ‘Terör saldırıları karşısında sessiz kalmak mümkün müydü? Yapılan operasyonlar terör örgütünü nasıl etkiledi? Çözüm sürecini örgüt niye akamete uğrattı? Süreci nasıl bir rota bekliyor? 7 Haziran’dan sonra neden hükümet kurulamadı? 1 Kasım seçimlerinin Türkiye için nasıl bir önemi var? Suriye’deki iç savaştan kaçan mültecilerin sorunu nasıl çözülecek?’ sorularına cevap aranacak.
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde, Kanal 7 ve Ülke TV ortak yayınıyla İskele Sancak Özel, 22 Eylül Salı saat 21:00’de canlı yayınla ekrana gelecek.


Leave a comment