İskele Sancak-26 Ekim 2015 23:40 Logolu-Mehmet Acet İskele Sancak Full view

İskele Sancak-26 Ekim 2015 23:40

EFKAN ALA SEÇİM ÖNCESİ İSKELE SANCAK’TA

İskele Sancak, Türkiye ve dünyada yaşananları masaya yatırmaya devam ediyor. İskele Sancak bu hafta eski İçişleri Bakanı Efkan Ala ile ülke gündemini ele alacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen İskele Sancak, Türkiye gündeminde yaşananları, siyasi gelişmeleri ve komşu ülkelerde meydana gelen sarsıcı olayları uzman konuklar eşliğinde ekrana taşımaya devam ediyor. İskele Sancak, bu hafta eski İçişleri Bakanı Efkan Ala’yı ağırlıyor. Ala, ülke gündeminde yaşanan olayları İskele Sancak’ta değerlendirecek. Programda ‘Ankara’da patlayan bombaların merkezinde siyaset mühendisliği mi var? Patlamayla ilgili soruşturma hangi safhada? Son düzlükte kararsız seçmen hangi partiye yönelecek? 1 Kasım’da 7 Haziran’dan farklı bir sonuç çıkar mı? Seçimden koalisyon tablosu çıkarsa AK Parti’nin tutumu ne olacak?’ sorularına yanıt aranacak.

Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelecek olan programda araştırma şirketlerinin anketleri, yaşanan olayların yankıları canlı yayında farklı görüşten konuklarla birlikte konuşulacak.

Türkiye’nin demokrasi platformu İskele Sancak Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde her Pazartesi 23:40‘ta canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment