İskele Sancak-4 Eylül 2015 23:45 Logolu-Mehmet Acet İskele Sancak Full view

İskele Sancak-4 Eylül 2015 23:45

İSKELE SANCAK SEÇİM MARATONUYLA YAYINA BAŞLIYOR

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen İskele Sancak, Türkiye gündeminde yaşananları, siyasi gelişmeleri ve komşu ülkelerde meydana gelen sarsıcı olayları uzman konuklar eşliğinde ekrana taşımaya devam ediyor. İskele Sancak bu hafta seçim gündemiyle sezonu açacak.

1998 yılından beri çizgisini koruyarak gündemin nabzını tutan İskele Sancak, yeni yayın döneminde Türkiye ve dünyada yaşananları masaya yatırmaya devam edecek. Ülke gündemine bomba gibi düşen olayların, siyasetin kulislerinde konuşulanların, yabancı ülkelerle ilişkilerde yaşanan gelişmelerin ele alındığı İskele Sancak, her hafta alanında uzman isimleri stüdyosunda ağırlayacak. ‘Türkiye erken seçime gidiyor, peki seçim sürecinde neler yaşanacak? 2 Kasım sabahı Türkiye’yi neler bekliyor? Artan terör olaylarına nasıl müdahale edilmesi bekleniyor? Suriye’de yaşanan olaylar ne zaman durulacak? Ülkelerini bırakıp Türkiye’ye sığınan Suriyelilerin akıbeti ne olacak?’ ve daha birçok konu İskele Sancak’ta irdelenecek.

İskele Sancak’ın bu haftaki konusu 1 Kasım’da gerçekleşecek olan seçimler olacak. 7 Haziran’dan sonra seçmenin tavrı, partilerdeki güç değişimi, AK Parti’nin tek başına iktidar yolundaki ilerleyişi ve muhalefetin oy beklentileri İskele Sancak’ta konuşulacak.

Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelecek olan programda araştırma şirketlerinin anketleri, yaşanan olayların yankıları canlı yayında farklı görüşten konuklarla birlikte konuşulacak.

Türkiye’nin demokrasi platformu İskele Sancak Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde her Cuma 23:45’de canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment