İskele Sancak-4 Haziran 2015 22:00 Logolu-ahmetdavutoglu Full view

İskele Sancak-4 Haziran 2015 22:00

BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLU ‘İSKELE SANCAK’A KONUK OLUYOR

Başbakan Ahmet Davutoğlu bu akşam İskele Sancak Özel programında Mehmet Acet ve Hasan Öztürk’ün sorularını yanıtlayacak.

‘İskele Sancak Özel’ programı seçim öncesi ülke gündemini sıcağı sıcağına takip etmeye devam ediyor. 7 Haziran genel seçimlerine doğru son dönemece girilirken Başbakan Ahmet Davutoğlu Kanal 7 ve Ülke TV ortak yayınında soruları cevaplıyor. Başbakan Davutoğlu’nun seçim gündemine ilişkin açıklamalarda bulunacağı programda ‘‘AK Parti 7 Haziran’da nasıl bir sonuç hedefliyor? Seçmen sandığa giderken neye göre oy verecek? Başbakan yeni dönem için Türkiye’ye neleri vaat ediyor? Muhalefet partilerinin vaatleri sandıkta nasıl karşılık bulacak? Meydanların dili AK Parti’ye hangi mesajları iletti? AK Parti tek başına iktidara gelebilecek mi, yoksa Türkiye’yi yeniden koalisyon dönemleri mi bekliyor?’’ soruları yanıtlanacak. Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk ve Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet soracak Başbakan Ahmet Davutoğlu bu akşam İskele Sancak Özel’de cevaplayacak.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun konuk olacağı Türkiye’nin demokrasi platformu İskele Sancak Özel Perşembe günü 22:00’da canlı yayınla Kanal 7 ve Ülke TV ortak yayınında.


Leave a comment