İzle7-18 Ocak 2017 00:50 Logolu-İzle 7 Programı Kanal 7 Full view

İzle7-18 Ocak 2017 00:50

EMRE KIVILCIM HEDEFLERİNİ İZLE 7’YE ANLATACAK
Kanal 7 ekranlarında yayınlanan dizi ve programlarında tüm hafta boyunca yaşananların ekrana taşındığı İzle 7’de bu hafta Elif dizisinin Selim’i Emre Kıvılcım ile birlikte çok özel bir programa imza atılacak. Programda ayrıca Mehmet Ercan ile radyo ve televizyonda yayınlanan programları üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek.
Kanal 7 ekranlarında büyük bir ilgiyle takip edilen dizilerde tüm hafta boyunca yaşananlar, programlarda işlenen konular, kamera arkası görüntüleri ve daha fazlası ‘İzle 7’ programıyla izleyici karşısına çıkıyor. İzle 7’de bu hafta ilk olarak Elif dizisinde Selim karakterine hayat veren Emre Kıvılcım ile oyunculuğa attığı ilk adımdan gelecekle ilgili hedeflerine dair çok özel bir sohbet gerçekleştirilecek. Programda ayrıca radyocu kimliğiyle geniş kitlelere hitap eden Mehmet Ercan ile keyifli bir sohbet ekrana taşınacak. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Söz ve Müzik programının da sunucusu olan Ercan, sektördeki başarısının altında yatan emeği İzle 7 izleyicileri için anlatacak.
Programın diğer bir bölümündeyse izleyiciler tarafından çok sevilen Bir Garip Aşk dizisinde yayınlandığı günden bu yana neler yaşandığı üzerine kısa bir hatırlatma yapılacak.
Kanal 7 yapımlarının perde arkalarının ekrana taşındığı ‘İzle 7’ her Çarşamba 00:50’de Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment