İzzet Yıldızhan Show-15 Kasım 2015 22:45 Logolu-İzzet Yıldızhan Show (22) Full view

İzzet Yıldızhan Show-15 Kasım 2015 22:45

HAKAN ALTUN İZZET YILDIZHAN SHOW’DA

Halk müziğinin güçlü sesi İzzet Yıldızhan, müzik ve eğlence dolu şovuyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Her hafta bomba gibi bir programla izleyicisine keyifli dakikalar yaşatan İzzet Yıldızhan Show bu hafta buğulu sesi ve kendine has yorumuyla tüm müzikseverlerin beğenisini ve takdirini toplayan Hakan Altun’u ağırlayacak.

Show dünyasının sevilen ismi İzzet Yıldızhan, eğlenceli şovu, sıra dışı sohbetleri ve birbirinden renkli sanatçı konuklarıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor. İzzet Yıldızhan’ın sunumu ve türkülerin buluştuğu programın bu haftaki konuğu fantezi müziğin güçlü seslerinden biri olan Hakan Altun olacak. Keyifli sohbetler, dinleyenlerin gönüllerini fetheden türküler ve kahkaha dolu dakikalar İzzet Yıldızhan Show izleyicileriyle olacak. Hakan Altun’un kendine has yorumu, İzzet Yıldızhan’ın eğlence dolu şovuyla harmanlanacak programda izleyicilere keyifli dakikalar yaşatılacak.

İç Anadolu’nun bozlağı, Güney’in hoyratı, Ege’nin zeybeği, Karadeniz’in kolbastısı… Türk müziğinin seçkin örnekleri İzzet Yıldızhan’ın keyifli sunumuyla İzzet Yıldızhan Show ile izleyiciye ulaşıyor.

İzzet Yıldızhan Show dopdolu içeriğiyle her Pazar 22.45’te Kanal 7’de…


Leave a comment