İzzet Yıldızhan Show-27 Aralık 2015 22:45 Logolu-İzzet Yıldızhan Show (22) Full view

İzzet Yıldızhan Show-27 Aralık 2015 22:45

İBRAHİM ERKAL VE CEYLAN KOYNAT İZZET YILDIZHAN SHOW’DA

Her hafta birbirinden özel konukların ağırlandığı programda izleyicisine keyifli dakikalar yaşatan İzzet Yıldızhan Show’un bu haftaki konukları, fantezi müziğin sevilen sesi İbrahim Erkal ve son zamanların beğenilen genç yeteneklerinden Ceylan Koynat olacak.

İzzet Yıldızhan’ın eğlenceli sunumu ve buram buram memleket kokan türkülerin buluştuğu programın bu haftaki konukları, kendine has yorumu ve güçlü sesiyle gönüllerde taht kuran İbrahim Erkal ve sosyal medyada büyük kitlelere ulaşmış genç yeteneklerden biri olan Ceylan Koynat olacak. Keyifli sohbetler, dinleyenlerin gönüllerini fetheden türküler ve kahkaha dolu dakikalar İzzet Yıldızhan Show’da… Ceylan Koynat’ın güçlü sesi, İbrahim Erkal’ın kulakların pasını silen şarkıları, ve İzzet Yıldızhan’ın eğlenceli şovuyla harmanlanacak programda izleyicileri eğlenceli dakikalar bekliyor.

İç Anadolu’nun bozlağı, Güney’in hoyratı, Ege’nin zeybeği, Karadeniz’in kolbastısı… Türk müziğinin seçkin örnekleri İzzet Yıldızhan’ın keyifli sunumuyla İzzet Yıldızhan Show ile izleyiciye ulaşıyor.

İzzet Yıldızhan Show dopdolu içeriğiyle her Pazar 22.45’de Kanal 7’de…


Leave a comment