İzzet Yıldızhan Show-22 Kasım 2015 22:45 Logolu-İzzet Yıldızhan Show (22) Full view

İzzet Yıldızhan Show-22 Kasım 2015 22:45

SONGÜL KARLI VE DEVRAN İSKENDER İZZET YILDIZHAN SHOW’DA

İzzet Yıldızhan Show bu hafta, halk müziğinin sevilen sesi Songül Karlı ve fantezi müziğin güçlü ismi Devran İskender’i konuk olarak ağırlayacak.

Show dünyasının sevilen ismi İzzet Yıldızhan, eğlenceli şovu, sıra dışı sohbetleri ve birbirinden renkli sanatçı konuklarıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor. İzzet Yıldızhan’ın sunumu ve türkülerin buluştuğu programın bu haftaki konukları halk müziğine kendine has yorumuyla renk katan Songül Karlı ve fantezi müziğin güçlü seslerinden biri olan Devran İskender olacak. Keyifli sohbetler, dinleyenlerin gönüllerini fetheden türküler ve kahkaha dolu dakikalar İzzet Yıldızhan Show izleyicileriyle olacak. Songül Karlı’nın beğenilen türküleri, Devran İskender’in sevilen şarkıları ve İzzet Yıldızhan’ın eğlenceli şovuyla harmanlanacak programda izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatılacak.

İç Anadolu’nun bozlağı, Güney’in hoyratı, Ege’nin zeybeği, Karadeniz’in kolbastısı… Türk müziğinin seçkin örnekleri İzzet Yıldızhan’ın keyifli sunumuyla İzzet Yıldızhan Show ile izleyiciye ulaşıyor

İzzet Yıldızhan Show dopdolu içeriğiyle her Pazar 22.45’te canlı yayınla Kanal 7’de…


Leave a comment