İzzet Yıldızhan Show-29 Kasım 2015 22:45 Logolu-İzzet Yıldızhan Show (22) Full view

İzzet Yıldızhan Show-29 Kasım 2015 22:45

CENGİZ KURTOĞLU İZZET YILDIZHAN SHOW’DA

Halk müziğinin sevilen seslerinden İzzet Yıldızhan, büyük beğeni toplayan şov programıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. İzzet Yıldızhan Show bu hafta, Cengiz Kurtoğlu’nu konuk olarak ağırlayacak.

Türküleri kadar, neşeli kişiliğiyle de gönüllerde taht kuran İzzet Yıldızhan, eğlenceli şovu, keyifli sohbetleri ve birbirinden özel sanatçı konuklarıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor. İzzet Yıldızhan’ın eğlenceli sunumu ve buram buram memleket kokan türkülerin buluştuğu programın bu haftaki konuğu, kadife sesi ve kendine has yorumuyla müzik piyasasının müstesna isimlerinden biri olan Cengiz Kurtoğlu olacak. Keyifli sohbetler, dinleyenlerin gönüllerini fetheden türküler ve kahkaha dolu dakikalar İzzet Yıldızhan Show’da… Cengiz Kurtoğlu’nun kulakların pasını silen şarkıları ve İzzet Yıldızhan’ın eğlenceli şovuyla harmanlanacak programda izleyicilere eğlenceli dakikalar bekliyor.

İç Anadolu’nun bozlağı, Güney’in hoyratı, Ege’nin zeybeği, Karadeniz’in kolbastısı… Türk müziğinin seçkin örnekleri İzzet Yıldızhan’ın keyifli sunumuyla İzzet Yıldızhan Show ile izleyiciye ulaşıyor

İzzet Yıldızhan Show dopdolu içeriğiyle her Pazar 22.45’de Kanal 7’de…


Leave a comment