İzzet Yıldızhan Show-4 Ekim 2015 21:00 Logolu-İzzet Yıldızhan Show (2) Full view

İzzet Yıldızhan Show-4 Ekim 2015 21:00

MÜZİĞİN VE EĞLENCENİN ADRESİ İZZET YILDIZHAN SHOW EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

Halk müziğinin güçlü sesi İzzet Yıldızhan, müzik ve eğlence dolu şovuyla ekranlara geri dönüyor. Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan İzzet Yıldızhan Show, her hafta renkli konuklarıyla, Türk müziğinin unutulmaz eserleriyle ve daha birçok sürprizle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İzzet Yıldızhan Show’un ilk konukları ise Ceylan ve Şafak Sezer olacak.

Show dünyasının sevilen ismi İzzet Yıldızhan, eğlenceli şovu, sıra dışı sohbetleri ve birbirinden renkli sanatçı konuklarıyla yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. İzzet Yıldızhan’ın sunumu ve türküleri, birbirinden değerli konuklar, keyifli sohbetler hafta sonu ekranında İzzet Yıldızhan Show’da olacak.

İzzet Yıldızhan Show’un ilk bölüm konukları son zamanlarda yaptığı filmlerle adından söz ettiren Şafak Sezer ve küçük yaşlardan beri sahne tozu yutan ünlü türkücü Ceylan olacak. Eğlence, kahkaha ve türkü dolu program Pazar gecesini şenlendirecek.

İç Anadolu’nun bozlağı, Güney’in hoyratı, Ege’nin zeybeği, Karadeniz’in kolbastısı… Türk müziğinin seçkin örnekleri İzzet Yıldızhan’ın keyifli sunumuyla yeniden ekranlardaki yerini alacak olan İzzet Yıldızhan Show ile izleyiciye ulaşacak.

İzzet Yıldızhan Show dopdolu içeriğiyle 04 Ekim tarihinden itibaren her Pazar 21.00’de Kanal 7’de…


Leave a comment