• Home  /
  • Kanal 7   /
  • İzzet Yıldızhan’la Bayram Özel-24 Eylül 2015 21:00
İzzet Yıldızhan’la Bayram Özel-24 Eylül 2015 21:00 Logolu-İzzet Yıldızhan Show Full view

İzzet Yıldızhan’la Bayram Özel-24 Eylül 2015 21:00

İZZET YILDIZHAN TÜRKÜLERİYLE BAYRAM AKŞAMINIZI ŞENLENDİRECEK

İzzet Yıldızhan’la Bayram Özel renkli konuklarıyla ve İzzet Yıldızhan’ın keyifli sunumuyla bayramınıza neşe katacak.

Bayramın coşkusu bu yıl da Kanal 7 ekranlarında yaşanıyor. Bayramın ilk akşamı sevilen sanatçı İzzet Yıldızhan ile renkleniyor. Şarkılar, türküler ve sürpriz konukların yer alacağı ‘İzzet Yıldızhan’la Bayram Özel’ izleyicileri şenlendirmeye geliyor.

Halk müziğinin sevilen sesi İzzet Yıldızhan Kurban Bayramı’nın ilk akşamında izleyicileriyle buluşuyor. Bayram coşkusunun doyasıya yaşanacağı programda şarkılar ve türküler izleyicilerin bayram neşesine neşe katacak. İzzet Yıldızhan’ın keyifli sunumuyla ekrana gelecek programa Türk sanat müziğinin güçlü sesi Ebru Yaşar, Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Elif’in oyuncuları Isabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Gülçin Tunçok, Cemre Melis Çınar, Emre Kıvılcım ve Zeynep Öğren konuk olacak.

Ebru Yaşar ve İzzet Yıldızhan’ın birlikte seslendireceği türküler izleyicilere eşsiz dakikalar yaşatacak. Samimi ve neşeli bir sohbetin gerçekleşeceği programda Elif dizisinin minik oyuncularının sempatik halleri ise izleyenleri ekran başına kilitleyecek. İzzet Yıldızhan’la Bayram Özel, Bayram coşkusunu zirveye çıkaracak.

İzzet Yıldızhan’la Bayram Özel 24 Eylül Perşembe akşamı saat 21.00’de Kanal 7 ekranlarında olacak.


Leave a comment