Kabe Yollarında-12 Nisan 2015 20:45 Logolu-Kabe Yollarında Programı Sunucuları 3 Full view

Kabe Yollarında-12 Nisan 2015 20:45

RÜYA İLE BAŞLAYAN HASRET SONA ERİYOR

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen programı Kâbe Yollarında bu hafta, yıllar önce gördüğü rüya ile Kâbe aşkı başlayan Emine Hanım ve eşi Süleyman Bey ile birlikte duygu dolu bir programla ekrandaki yerini alacak.

İkbal Gürpınar ve eşi Emre Ermiş, Kâbe Yollarında ile Kâbe özlemini gidermek isteyenlere el uzatıyor. Kâbe Yollarında ekibi bu hafta yıllar önce rüyasında Kâbe’ye gittiğini gören ve o günden bu yana Kâbe özlemiyle yanıp tutuşan Emine Bura’yı hayallerine kavuşturacak. Maddi imkânsızlıklar nedeniyle yıllarca özlem çeken Emine Hanım ve Süleyman Bey’in Kâbe vuslatı izleyenlere duygu dolu dakikalar yaşatacak.

Umre aşkını gönlünde barındıran teyzeler, amcalar, henüz çok genç olduğu için umreye gidecek parası olmayan üniversiteliler, bedensel engelleri sebebiyle Kâbe yollarına düşemeyenler bu programla özlemlerini dindiriyor. Maddi durumu el vermeyen, ilginç yaşam öyküsüne sahip olan kimselerin Mekke ve Medine’ye götürüldüğü Kâbe Yollarında, kişilerin buralarda yaşadıkları duygu selini Kanal 7’de ekrana taşıyor.

Kâbe Yollarında her Perşembe 20:45’te Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.


Leave a comment