Kabe Yollarında-13 Mayıs 2015 22:45 Logolu-Kabe Yollarında Programı Sunucuları 3 Full view

Kabe Yollarında-13 Mayıs 2015 22:45

TUĞBA VE ZEHRA KARDEŞLERİN SESSİZ ÇIĞLIKLARI

Ekranların ilgiyle izlenen programı Kâbe Yollarında bu hafta, çocukluklarından beri kas erimesi hastalığıyla boğuşan iki kardeşi, hayallerini süsleyen Kâbe’ye götürüyor.

İkbal Gürpınar ve eşi Emre Ermiş, Kâbe Yollarında ile Kâbe özlemini gidermek isteyenlere el uzatıyor. Kâbe Yollarında ekibi bu hafta, çocukluklarından beri var olan kas hastalıkları yüzünden eve mahkûm olan Tuğba ve Zehra kardeşleri hayallerin kavuşturuyor. Küçüklüklerinden beri vakit namazlarını aksatmayan ve Kâbe özlemini içlerinde barındıran kardeşlerin Kâbe’yi karşılarında görünce yaşadıkları duygusal dakikalar Kanal 7’de ekrana taşınacak. Tuğba ve Zehra kardeşlerin konuşamadıkları halde bakışlarıyla anlattıkları coşkuları Kâbe Yollarında ile izleyiciye yansıtılacak.

Umre aşkını gönlünde barındıran teyzeler, amcalar, henüz çok genç olduğu için umreye gidecek parası olmayan üniversiteliler, bedensel engelleri sebebiyle Kâbe yollarına düşemeyenler bu programla özlemlerini dindiriyor. Maddi durumu el vermeyen, ilginç yaşam öyküsüne sahip olan kimselerin Mekke ve Medine’ye götürüldüğü Kâbe Yollarında, kişilerin buralarda yaşadıkları duygu selini Kanal 7’de ekrana taşıyor.

Kâbe Yollarında her Çarşamba 22:45’te Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.


Leave a comment