Kabe Yollarında-15 Nisan 2015 22:45 Logolu-Kabe Yollarında Programı Sunucuları 3 Full view

Kabe Yollarında-15 Nisan 2015 22:45

İNSANA BENZEYEN HURMA AĞACININ SIRRI

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen programı Kâbe Yollarında bu hafta, en büyük arzusu Kâbe’yi görmek olan Çiğdem Hanım’ın özlemini dindirecek. Programda ayrıca hurma bahçesinde insana benzeyen hurma ağacının öyküsü ekrana taşınacak.

İkbal Gürpınar ve eşi Emre Ermiş, Kâbe Yollarında ile Kâbe özlemini gidermek isteyenlere el uzatıyor. Kâbe Yollarında ekibi bu hafta yıllarca Kâbe’ye gitmenin hayallerini kuran Çiğdem Hanım ve eşi Mahmut Beyin özlemini dindirmek için harekete geçecek. Kâbe’nin karşısına geçen Çiğdem Hanımın gözyaşları izleyenlere duygu dolu dakikalar yaşatacak. Programda ayrıca hurma bahçesinde yer alan insana benzeyen hurma ağacının hikâyesi ve Hz. Muhammed’in kızlarından Hz. Zeynep’in vefatı hakkında merak edilenler izleyiciye aktarılacak.

Umre aşkını gönlünde barındıran teyzeler, amcalar, henüz çok genç olduğu için umreye gidecek parası olmayan üniversiteliler, bedensel engelleri sebebiyle Kâbe yollarına düşemeyenler bu programla özlemlerini dindiriyor. Maddi durumu el vermeyen, ilginç yaşam öyküsüne sahip olan kimselerin Mekke ve Medine’ye götürüldüğü Kâbe Yollarında, kişilerin buralarda yaşadıkları duygu selini Kanal 7’de ekrana taşıyor.

Kâbe Yollarında her Çarşamba 22:45’te Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.


Leave a comment