Kabe Yollarında-2 Nisan 2015 20:45 Logolu-Kabe Yollarında Programı Sunucuları 3 Full view

Kabe Yollarında-2 Nisan 2015 20:45

İMKÂNSIZ SANDIĞI HAYALİ GERÇEKLEŞEN NEZİHA HANIM’IN KÂBE SERÜVENİ

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen programı Kâbe Yollarında Perşembe akşamı 20:45’te yeni saatinde ekrandaki yerini alacak. Kâbe Yollarında bu hafta, yıllarca yokluk çeken Neziha Hanım’ın imkânsız olarak nitelendirdiği hayalini gerçekleştirecek.

Kâbe Yollarında, yıllar yılı Kâbe hasretiyle yanıp tutuşan gönülleri vuslata erdiriyor. İkbal Gürpınar ve eşi Emre Ermiş, Kâbe Yollarında ile Kâbe özlemini gidermek isteyenlere el uzatıyor. Kâbe Yollarında ekibi bu hafta yıllarca para sıkıntısı çekip, kimi zaman çöpten bulduğu yiyeceklerle karnını doyuran Neziha Hanım’ın en büyük hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvıyor. Bir yandan hasta eşin bakan diğer yandan evin geçimini sağlamaya çalışan Neziha Hanım, yıllar yılı Kâbe özlemiyle yaşar. Bu süreçte umreye gitmenin hayal olduğunu düşünen Neziha Hanım içten içe dua eder. Çektiği sıkıntıların ardından gelininin yanına taşınan Neziha Hanım’ın Kâbe Yollarına programına başvurmasıyla başlayan Kâbe serüveni bu akşam Kâbe Yollarında ile ekrana taşınacak.

Umre aşkını gönlünde barındıran teyzeler, amcalar, henüz çok genç olduğu için umreye gidecek parası olmayan üniversiteliler, bedensel engelleri sebebiyle Kâbe yollarına düşemeyenler bu programla özlemlerini dindiriyor. Maddi durumu el vermeyen, ilginç yaşam öyküsüne sahip olan kimselerin Mekke ve Medine’ye götürüldüğü Kâbe Yollarında, kişilerin buralarda yaşadıkları duygu selini Kanal 7’de ekrana taşıyor.

Kâbe Yollarında her Perşembe 20:45’te Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.


Leave a comment