Kabe Yollarında-22 Nisan 2015 22:45 Logolu-Kabe Yollarında Programı Sunucuları 3 Full view

Kabe Yollarında-22 Nisan 2015 22:45

ZORLUKLAR İÇERİSİNDE KABUL OLAN DUA

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen programı Kâbe Yollarında bu hafta, maddi zorluklar içerisinde torunlarıyla yaşamaya çalışan Erol ve Pakize Tuna çiftini hayallerine kavuşturuyor. Programda ayrıca Sevr Mağarası ve Arafat Dağı’nda yaşanan olaylar ekrana taşınacak.

İkbal Gürpınar ve eşi Emre Ermiş, Kâbe Yollarında ile Kâbe özlemini gidermek isteyenlere el uzatıyor. Kâbe Yollarında ekibi bu hafta çocuklarının eşlerinden ayrılmasıyla ortada kalan torunlarına sahip çıkan Erol ve Pakize Tuna’nın hayallerini gerçekleştiriyor. Yıllarca maddi imkânsızlıklar içerisinde yaşayan çiftin hiç beklemedikleri bir anda karşısına çıkan Kâbe Yollarında ekibi Erol dedenin hüzünlü hikâyesine hayalini gerçekleştirerek yardım edecek. Programda ayrıca Sevr Mağarası ve Arafat Dağı’nın Müslümanlar için önemi kıssalarla anlatılacak.

Umre aşkını gönlünde barındıran teyzeler, amcalar, henüz çok genç olduğu için umreye gidecek parası olmayan üniversiteliler, bedensel engelleri sebebiyle Kâbe yollarına düşemeyenler bu programla özlemlerini dindiriyor. Maddi durumu el vermeyen, ilginç yaşam öyküsüne sahip olan kimselerin Mekke ve Medine’ye götürüldüğü Kâbe Yollarında, kişilerin buralarda yaşadıkları duygu selini Kanal 7’de ekrana taşıyor.

Kâbe Yollarında her Çarşamba 22:45’te Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.


Leave a comment