Kabe Yollarında-27 Mayıs 2015 22:45 Logolu-Kabe Yollarında Programı Sunucuları 3 Full view

Kabe Yollarında-27 Mayıs 2015 22:45

ZORLU BİR HAYATIN ARDINDAN GERÇEKLEŞEN HAYAL

Ekranların ilgiyle izlenen programı Kâbe Yollarında bu hafta, çocukluğundan beri türlü sıkıntılarla mücadele etmek zorunda kalan Gülbeyaz Hanım’ı hayallerine kavuşturuyor.

İkbal Gürpınar ve eşi Emre Ermiş, Kâbe Yollarında ile Kâbe özlemini gidermek isteyenlere el uzatıyor. Kâbe Yollarında ekibi bu hafta, annesiz ve babasız büyüyen, küçük yaşta yaşlı biriyle evlendirilen Gülbeyaz Hanım’ı Kâbe’ye götürüyor. Başından üç evlilik geçen ve hepsinde türlü sıkıntılarla karşılaşan Gülbeyaz Hanım, yıllardır içinde biriktirdiği Kâbe özlemini Kâbe Yollarında ile dindirecek. Programda ayrıca Sevr Mağarası’nın öyküsüne yer verilecek.

Kabe aşkını gönlünde barındıran teyzeler, amcalar, henüz çok genç olduğu için umreye gidecek parası olmayan üniversiteliler, bedensel engelleri sebebiyle Kâbe yollarına düşemeyenler bu programla özlemlerini dindiriyor. Maddi durumu el vermeyen, ilginç yaşam öyküsüne sahip olan kimselerin Mekke ve Medine’ye götürüldüğü Kâbe Yollarında, kişilerin buralarda yaşadıkları duygu selini Kanal 7’de ekrana taşıyor.

İkbal Gürpınar ve eşi Emre Ermiş’in sunduğu Kâbe Yollarında her Çarşamba 22:45’te Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.


Leave a comment