Kabe Yollarında-29 Nisan 2015 22:45 Logolu-Kabe Yollarında Programı Sunucuları 3 Full view

Kabe Yollarında-29 Nisan 2015 22:45

ZORLU BİR YAŞAMIN ARDINDAN GERÇEKLEŞEN DUA

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen programı Kâbe Yollarında bu hafta, yıllarca büyük sorunlar yaşayan Cahide Kartay’a hayallerini gerçekleştirmek için el uzatacak. Programda ayrıca Arafat ve Müzdelife’nin önemi izleyiciye aktarılacak.

İkbal Gürpınar ve eşi Emre Ermiş, Kâbe Yollarında ile Kâbe özlemini gidermek isteyenlere el uzatıyor. Kâbe Yollarında ekibi bu hafta, yıllar önce kocasından ayrılan ve beş çocuğunu kaybeden Cahide Hanım’ın zorlu yaşamı boyunca kurduğu Kâbe hayalini gerçekleştirecek. Sağ kalan iki çocuğuna sonradan kavuşan ve kendisine yeni bir hayat kurmaya çalışan Cahide Hanım’ın Kâbe’yi gördüğünde yaşadığı duygusal anlar Kâbe Yollarında ile ekrana taşınacak. Programda ayrıca Arafat Dağı ve Müzdelife’nin İslam’daki yeri ve önemi konusunda bilgi verilecek.

Umre aşkını gönlünde barındıran teyzeler, amcalar, henüz çok genç olduğu için umreye gidecek parası olmayan üniversiteliler, bedensel engelleri sebebiyle Kâbe yollarına düşemeyenler bu programla özlemlerini dindiriyor. Maddi durumu el vermeyen, ilginç yaşam öyküsüne sahip olan kimselerin Mekke ve Medine’ye götürüldüğü Kâbe Yollarında, kişilerin buralarda yaşadıkları duygu selini Kanal 7’de ekrana taşıyor.

Kâbe Yollarında her Çarşamba 22:45’te Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.


Leave a comment