Kapışma-20 Haziran 2015 21:00 Logolu-Kapışma 20 Haziran 2015 (2) Full view

Kapışma-20 Haziran 2015 21:00

YAZ SEZONUNUN EN DİNAMİK VE EN EĞLENCELİ YAPIMI KAPIŞMA SHOW TV’DE BAŞLIYOR!

Show TV’de, Haziran ayında yepyeni, eğlenceli bir yarışma programı; “Kapışma” başlıyor. Sunuculuğunu Asuman Krause’nin yapacağı, pop müziğin iki güçlü sesi; Bengü ve Mustafa Ceceli’nin de, takım kaptanı koltuğunda oturacağı yarışmanın yeni tanıtımı dün akşam ekrana geldi.

“Kapışma”’da, her hafta 18 yarışmacı, hem finale kalmak, hem takım kaptanlarıyla düet yapabilmek, hem de 20 bin liralık ödülün sahibi olabilmek için kıyasıya kapışacak. Bunun için yapmaları gereken tek şey ise, iki tur boyunca ayakta kalarak gecenin en iyi sesi olmayı başarabilmek. Kaybedenler ise bugüne kadar hiçbir televizyon programında görülmemiş oyunlar ve eleme yöntemleriyle, ömür boyu unutamayacakları birer anı ile geceye veda edecekler.

Her şey bu kadarla da bitmiyor! 18 isim seslerini kapıştırırken, kaptanlar da kendi takımını birinci yapabilmek için kapışacak ve gecenin sonunda elenen takımın kaptanı da, yarışmacısıyla birlikte bu oyunlardan nasibini alacak…

Her hafta birincisine 20 bin lira kazandıran, takım kaptanlarını da yarıştıran tek yarışma “Kapışma” yaz sezonunun en dinamik ve en eğlenceli yapımlarından biri olacak.

“Kapışma”, 20 Haziran Cumartesi saat 21.00’de Show TV’de!


Leave a comment