• Home  /
  • Yabancı Filmler   /
  • Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde (Pirates of the Caribbean 4: On Stranger Tides) Filmi-16 Mayıs 2015 20:15
Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde (Pirates of the Caribbean 4: On Stranger Tides) Filmi-16 Mayıs 2015 20:15 PIRATES OF THE CARIBBEAN: ON STRANGER TIDES - “PIRATES OF THE CARIBBEAN: ON STRANGER TIDES” Captain Jack (JOHNNY DEPP) and Angelica (PENELOPE CRUZ) make their watery way through the jungle in search of the Fountain of Youth. Ph: Peter Mountain ©Disney Enterprises, Inc. All Rights Reserved. Full view

"PIRATES OF THE CARIBBEAN: ON STRANGER TIDES" Captain Jack (JOHNNY DEPP) and Angelica (PENELOPE CRUZ) make their watery way through the jungle in search of the Fountain of Youth. Ph: Peter Mountain ©Disney Enterprises, Inc. All Rights Reserved.

Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde (Pirates of the Caribbean 4: On Stranger Tides) Filmi-16 Mayıs 2015 20:15

Johnny Depp simgeleşmiş rolü Kaptan Jack Sparrow’a aksiyon dolu bir macerayla geri dönüyor.

Kaptan Jack Sparrow (Johnny Depp) tehlikeli sulardaki bol aksiyonlu macerasına dördüncü film ile geri dönüyor. Gençlik Çeşmesi’nin bulunması için İngiltere Kralı’na hizmet etmeyi reddeden Sparrow, kentte kendi adıyla gemisine mürettebat toplayan sahte bir kaptanın olduğunu öğrenir. Sahte kaptanı kovalarken, karşısındakinin aslında geçmişinden geri gelen güzeller güzeli Angelica (Penelope Cruz) olduğunu anlar. Angelica da Kral ile aynı şeyin, sonsuz yaşam sağlayan Gençlik Çeşmesi’nin peşindedir.

Gençlik yıllarında kalan aşkı ve Angelica’nın şimdiki sahtekar yönü arasında gidip gelen kaptan Jack Sparrow, bir anda kendisini korsan Karasakal’ın (Ian McShane) gemisi Kraliçe Anne’de eşir düşmüş halde bulur.
Kralın tarafında ise esir düşen mürettebatı Gibbs ve ezeli rakibi Kaptan Barbossa da ellerindeki tek haritadan yola çıkarak çeşmeye giden yolu ve ayin rituelinin yapılması için gereken diğer malzemeleri toplama niyetindedir. Aynı hedefe giden iki farklı korsanın yolu gözyaşlarını hiçbir şey için feda etmeyen deniz kızlarını avlarken kesişecektir.

Yönetmen : Rob Marshall
Oyuncular: Johnny Depp, Ian McShane, Penélope Cruz, Stephen Graham
Türü: Macera , Komedi , Fantastik
Yapım Yılı: 2011 / ABD


Leave a comment