Kendine İyi Bak-4 Şubat 2017 08:30 Logolu-Kendine İyi Bak 4 Şubat 2017 (2) Full view

Kendine İyi Bak-4 Şubat 2017 08:30

EBRU AKEL İLE “KENDİNE İYİ BAK” SHOW TV’DE BAŞLIYOR!

Hayat senin baktığın kadar güzel!

Yepyeni lezzetler keşfet, farklı insanlarla tanış, daha fazla bilgilen, her zaman sağlığına dikkat et ama hepsi için önce Kendine İyi Bak!

Sağlık alanında yeni gelişmeler, tedavi yöntemleri, sağlıklı zayıflama, estetik, göz-diş problemleri, ağrılar, kalp hastalıkları, beyin rahatsızlıkları gibi sağlıkla ilgili tüm sorunların ekrana geleceği Kendine İyi Bak’ta, Ebru Akel ünlü şefler, yemek bloggerları, diyetisyenler ve birbirinden ünlü konukları ağırlayacak.

“Kendine İyi Bak”ta bugün; ‘İçerde’ dizisinin güzel ve başarılı oyuncusu Gözde Kansu, hoş sohbeti ve mutfakta yapacağı birbirinden lezzetli ve pratik tarifleriyle konuk oluyor. Ebru Akel’in ikinci konuğu Medikal Estetik Hekimi Dr. Nihat Dik ile ameliyatsız güzelleşmek mümkün mü, örümcek ağı estetiği nedir, kimlere yapılır, ameliyatsız boyun ve yüz bölgesi nasıl gençleştirilir konuları masaya yatırılıyor. Son konuğu Av. Aslıhan Şen ile ise evliliğe ve boşanmaya dair tüm merak edilenler, en çok yaşanan boşanma sebepleri, aldatma, ekonomik sebepler, aile ilişkileri, kayınvalide-gelin ilişkileri, boşanmada mal paylaşımı nasıl yapılıyor, kadın ve erkek hakları neler konuları konuşuluyor.

“Kendine İyi Bak”, 4 Şubat Cumartesi günü saat 08.30’da Show TV’de başlıyor!


Leave a comment