Kız Tarafı Erkek Tarafı-26 Kasım 2015 16:30 Logolu-Kız Tarafı Erkek Tarafı 26 Kasım 2015 (5) Full view

Kız Tarafı Erkek Tarafı-26 Kasım 2015 16:30

BOL ÖDÜL, BOL EĞLENCE, BOL REKABET VE HEYECAN KIZ TARAFI ERKEK TARAFI’NDA!

Kız Tarafı mı kazanacak, Erkek Tarafı mı? Hangi taraf kazanmanın tadını çıkaracak? Hangi taraf kıskançlıktan çatlayacak? Ödüllerin sahibi kimler olacak?

Kimlerle birlikte bu coşkuyu ve eğlenceyi yaşamak istersin? Arkadaşlarınla mı? Akrabalarınla mı? Kankalarınla mı? Takımını topla gel! Oyun, sohbet, didişme, aksiyon, kahkaha burada!

Erkek Tarafı’nın başında Alişan, Kız Tarafı’nın başında Çağla Şikel… Taraftarlarını da arkalarına alan 3’er kişilik takımlar birbirinden eğlenceli “Hodri Meydan”, “Asansör” ve “3 Maymun” oyunlarından sonra “Eleme Etabı”nda kapışıyor, kazanan yoluna devam ediyor. Yarışma boyunca, performansıyla “en iyiler” arasına girenler, yeni yıl haftasında gıcır gıcır bir araba için tekrar yarışmaya hak kazanıyor.

Kız Tarafı Erkek Tarafı’nın yeni bölümünde Şenay Gül, Ceren Taylan ve Aysun Kurt’un yarışacağı Çağla Şikel’in takımı ile Hüseyin Nehir Akıncı, Sadi Adıgüzel ve Fatih Serbest’in yarışacağı Alişan’ın takımı karşı karşıya geliyor.

Bol ödüllü, eğlenceli, rekabet dolu ve heyecanın hiç dinmediği “Kız Tarafı Erkek Tarafı”, 26 Kasım Perşembe günü saat 16.30’da yeni bölümü ile Show TV’de!


Leave a comment