Kız Tarafı Erkek Tarafı-9 Kasım 2015 16:15 Logolu-Kız Tarafı Erkek Tarafı 9 Kasım 2015 (1) Full view

Kız Tarafı Erkek Tarafı-9 Kasım 2015 16:15

OYUN, SOHBET, DİDİŞME VE KAHKAHA KIZ TARAFI ERKEK TARAFI’NDA!

Kız Tarafı mı kazanacak, Erkek Tarafı mı? Hangi taraf kazanmanın tadını çıkaracak? Hangi taraf kıskançlıktan çatlayacak? Ödüllerin sahibi kimler olacak?

Kimlerle birlikte bu coşkuyu ve eğlenceyi yaşamak istersin? Arkadaşlarınla mı? Akrabalarınla mı? Kankalarınla mı? Takımını topla gel! Oyun, sohbet, didişme, aksiyon, kahkaha burada!

Erkek Tarafı’nın başında Alişan, Kız Tarafı’nın başında Çağla Şikel… Taraftarlarını da arkalarına alan 3’er kişilik takımlar birbirinden eğlenceli “İyi Biliriz”, “Asansör” ve “3 Maymun” oyunlarından sonra “Eleme Etabı”nda kapışıyor, kazanan yoluna devam ediyor. Yarışma boyunca, performansıyla “en iyiler” arasına girenler, yeni yıl haftasında gıcır gıcır bir araba için tekrar yarışmaya hak kazanıyor.

Kız Tarafı Erkek Tarafı’nın yeni bölümünde Ebru Özcan Kopuz, Göknur Bölükbaşoğlu ve Dilek Şengül’ün yarışacağı Çağla Şikel’in takımı ile Korcan Cinemre, Arol Gürşen ve Temel Ali Köse’nin yarışacağı Alişan’ın takımı karşı karşıya geliyor.

Bol ödüllü, eğlenceli, rekabet dolu ve heyecanın hiç dinmediği “Kız Tarafı Erkek Tarafı”, 9 Kasım Pazartesi günü saat 16.15’te yeni bölümü ile Show TV’de!


Leave a comment