Mahmut Tuncer Show-7 Şubat 2016 22:45 Logolu-Mahmut Tuncer Show 2016 (222) Full view

Mahmut Tuncer Show-7 Şubat 2016 22:45

5 ÇOCUKLU KAPLAN ÇİFTİ CANLI YAYINDA EVLENECEK

Birbirinden değerli konuklarla ve eğlence dolu içeriğiyle hafta sonlarının eğlenceli programı, Mahmut Tuncer Show Pazar akşamlarınıza renk katmaya devam ediyor. Eğlendiren ve evlendiren program bu hafta da dopdolu içeriği ile ekranlarda olacak. Programın bu haftaki konukları, Şanlıurfa’dan gelen Hürriyet ve Ahmet Kaplan çifti olacak.

Renkli kişiliği ile ekranların ve sosyal medyanın fenomeni olan Mahmut Tuncer, akşam kuşağında sevenleriyle buluşuyor. ‘Mahmut Tuncer Show’da bu hafta, yıllar önce resmi nikahla evlenen ama maddi imkansızlıklardan dolayı gelinlik giyemeyen 46 yaşındaki Hürriyet’in hayali gerçek olacak. Beş çocukları olan Kaplan Çifti hayalini kurdukları gelin ve damatlığı giyerek canlı yayında evlenecekler.

Programda ayrıca, Nasipse Olur Programında hikayelerine yer verilen ama resmi nikahları olmayan Alaaddin ve Aşegül çiftine de resmi nikah kıyılacak. Bunun yanında, Siye Biye Sıra Gecesi Ekibinin de türküleri ile konuk olacağı Mahmut Tuncer Show Pazar gününü neşelendirecek.

Mahmut Tuncer Show her Pazar saat 22.45’te Canlı yayınla Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment