Mercek Altı-11 Mayıs 2015 23:45 Logolu-Mercek Altı Turan Görüryılmaz Full view

Mercek Altı-11 Mayıs 2015 23:45

Kanaltürk Sorunları “Mercek Altına” Alıyor!
Kanaltürk’ün deneyimli haber spikeri Turan Görüryılmaz’ın sunacağı programda, halkın gündeminde olan her türlü sorunu mağdurlarıyla, karşıt taraflarıyla ve konunun uzmanlarıyla birlikte canlı yayında mercek altına yatıracak.
Ayrıca her bölümünde birbirinden farklı, çarpıcı ancak bir o kadar da objektif haber dosyalarıyla da gündeme damgasını vuracak.
Programda bu haftada birbirinden önemli haber dosyaları masaya yatırılacak
İŞSİZLİK Mİ İŞ BEĞENME Mİ?
Yuvaları dağıtıyor, insanları bunalıma sürüklüyor. Türkiye adeta işsizlikten kırılıyor. Mercek Altı, işsizlik dosyasını mercek altına yatırıyor. Artan işsizliğin nedenleri ne? Sorun işsizlik mi yoksa iş beğenme mi? Kimler daha çok işsiz kalıyor?
İŞSİZLERİN HAKLARI NELER?
İyi bir iş bulmanın püf noktaları neler? Kanunlar işsizlere hangi hakları tanıyor? İşsizler sağlık hizmetlerinden ücretsiz faydalanabilir mi?
Çalışma hayatı uzmanı Ali Tezel ve uzman konuklar Mercek Altı’nda bütün yönleriyle işsizliği tartışıyor

AVUKAT GÖRÜNÜMLÜ DOLANDIRICILAR İŞBAŞINDA!
Asker, polis, hakimim diyerek vatandaşları kandıran fırsatçılar şimdi de gerçek avukatların ismini mi kullanmaya başladı? Çok sayıda vatandaşı arayan sahte avukat, insanları nasıl dolandırdı? Bir borçlu gibi konuştuğumuz dolandırıcının bu kadar olmaz dedirten pişkinliği neydi? Haberci olduğumuzu anlayınca ne yaptı?


Leave a comment