Mercek Altı-13 Temmuz 2015 23:00 Logolu-Mercek Altı Turan Görüryılmaz 2 Full view

Mercek Altı-13 Temmuz 2015 23:00

Kanaltürk Sorunları “Mercek Altına” Alıyor!
Kanaltürk’ün deneyimli haber spikeri Turan Görüryılmaz’ın sunacağı programda, halkın gündeminde olan her türlü sorunu mağdurlarıyla, karşıt taraflarıyla ve konunun uzmanlarıyla birlikte canlı yayında mercek altına yatırıyor.
Ayrıca her bölümünde birbirinden farklı, çarpıcı ancak bir o kadar da objektif haber dosyalarıyla da gündeme damgasını vuruyor.
Programda bu haftada birbirinden önemli haber dosyaları masaya yatırılıyor.
Şifacı İnsanlar Mümkün Mü?
“Şifacı” olduğunu öne süren ve enerjileriyle kimi hastalıkları iyileştirdiklerini iddia eden insanlar tıbben ve dinen mümkün mü? Şifacıların iyileştirdiği insan var mı yoksa yaptıkları sadece bir göz boyama mı? Şifacılık alternatif Tıp’ın içine sokulabilir mi?
İnsanlar Arası Enerji Aktarı Mı Olur Mu?
Şifacıyım diyen insanların iddia ettiği gibi insandan insana olumlu veya olumsuz etki yaratacak şekilde enerji aktarılabilir mi? insanlar arası enerji aktarımı oluyorsa hangi şartlarda mümkün olabilir? Telefonla enerji aktarılabilir mi?
Nazar, Kötü Enerji Midir?
Varlığı din bilginlerince de kabul edilen nazar aslında bir insanın diğer insana aktardığı kötü enerji midir? Nazardan kaynaklanan rahatsızlıklardan nasıl korunabiliriz?


Leave a comment