• Home  /
  • Kanal 7   /
  • Miraç Kandili Özel-15 Mayıs 2015 21:00
Miraç Kandili Özel-15 Mayıs 2015 21:00 LOGOLU-mevlid_kandili_2014 Full view

Miraç Kandili Özel-15 Mayıs 2015 21:00

MİRAÇ KANDİLİ SÜLEYMANİYE CAMİİ’NDE KARŞILANIYOR

Âlemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed’in Allah’ın huzuruna çıkarıldığı Miraç Gecesi Süleymaniye Camii’nden yapılacak Miraç Kandili Özel programıyla Kanal 7’de kutlanıyor. Miraç Kandili Özel programı, ünlü mevlithan ve hafızların okuyacağı Kur’an-ı Kerimler, ilahiler, mevlitler ile gecenin huzurunu Kanal 7 ekranında izleyenlerle aktaracak. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın duahanlığını yapacağı gece, Süleymaniye Camii’nden canlı yayınla ekrana gelecek.

Hz. Muhammed’in miraca yükseliş coşkusu Süleymaniye Camii’nden yapılacak olan Miraç Kandili Özel programıyla Kanal 7’de dolu dolu yaşanacak. Hz. Muhammed’in Allah’ın huzuruna çıktığı ve Müslümanlara çok önemli hediyelerin verildiği Miraç olayının kutlanacağı gecede açılış konuşmasını ve duahanlığını Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan yapacak. Programda Ekrem Nalbant, Âdem Karabey, Ayhan Mansız, Mehmet Ali Kuştaşı, Yunus Balcıoğlu ve Mehmet Göregen’in okuyacakları Kur’an-ı Kerim ve mevlitlerle programda yerini alırken, ilahi grubu da seslendirecekleri ilahilerle gecenin manevi atmosferini izleyiciye taşıyacak.

Ali Rıza Şahin’in koro şefliğini yapacağı gecede en güzel ilahilerle Süleymaniye Camii’ndeki manevi atmosfer ekrana ulaşacak.

Süleymaniye Camii’nden canlı yayınla gerçekleştirilecek Miraç Kandili Özel programı Cuma akşamı saat 21.00’de Kanal 7 ekranlarında.


Leave a comment