• Home  /
  • Samanyolu   /
  • Miraç Kandili Özel-15 Mayıs 2015 23:10
Miraç Kandili Özel-15 Mayıs 2015 23:10 Logolu-MiracKandili (3) Full view

Miraç Kandili Özel-15 Mayıs 2015 23:10

Eyüp Sultan Camii’nde gerçekleşecek olan Miraç Kandili coşkusu, Kuran-ı Kerim tilavetleri, ilahiler ve dualarla Samanyolu TV’de ekrana geliyor.

Miraç Kandili Özel Programı
Samanyolu TV’de Recep ayının 27. gecesine rastlayan ve Peygamber Efendimizin Allah katına yükseldiği gece olan Miraç Kandili, özel bir programla ekrana geliyor.

Cenab-ı Hakk’ın daveti üzerine Cebrail Aleyhisselâm’ın rehberliğinde Peygamber Efendimiz’in ilahi huzura yükseldiği gece olan Miraç Kandili özel bir programla, Samanyolu TV’de ekrana gelecek. Nice hikmetlerin ve sırların açıldığı mübarek gecede Kuran-ı Kerim’de Miraç gecesinden nasıl bahsedildiği ve bu gecede neler yapılması gerektiği hakkında bilgiler verilecek. Kur’an-ı Kerim tilavetlerinin, ilahilerin ve duaların bereketlendirileceği bu mukaddes gecede, Resulullah (s.a.s.) için ilahiler söylenecek, dua dua yükselen aminlerle, Naat-ı şeriflerle kutlu nebi tekrar tekrar anılacak.

Nice hikmetlerin ve sırlarının açıldığı Miraç Kandili özel programı, 15 Mayıs Cuma gecesi saat 23.10’da Samanyolu TV’de.


Leave a comment