Müdür Ne’Aptın?-7.Bölüm-1 Mayıs 2016 22:15 Logolu-Müdür Ne’Aptın 7 Full view

Müdür Ne’Aptın?-7.Bölüm-1 Mayıs 2016 22:15

ÜMİT BESEN “MÜDÜR NE’APTIN”DA
KABADAYI OLDU!

Pazar akşamlarının vazgeçilmez eğlencesi “Müdür Ne’aptın?”da bu hafta da kahkahalar hiç dinmeyecek! ‘Arkadaşım’ın kahkaha şölenine 1. bölümde Ümit Besen, 2. Bölümde de Melis Birkan ortak olacak!

ARKADAŞIM, ÜMİT BESEN’İN KIZINI EVLİLİĞE HAZIRLAYACAK!

Kahramanımızın, evlilik çağına gelen bir kıza adab-ı muaşeret kurallarını öğreteceği birinci bölümde kahkahalar havada uçacak. Kızın babası bir kabadayı olunca, bir de bu kabadayıyı Ümit Besen canlandırınca seyirci gülmekten kırılacak! ‘Arkadaşım’ın Ümit Besen’in kızını evlilik için eğittiği bölümde karşılaşacağı komik ve bir o kadar da zorlu durumlar eğlenceyi zirveye çıkaracak!

MELİS BİRKAN ‘ARADAŞIM’IN ESKİ SEVGİLİSİ!

İkinci bölümde ise ‘Arkadaşım’ deyim yerindeyse atanamayan bir savaş pilotu olarak güldürecek! 30 yıldır görev bekleyen kahramanımızın sonunda beklediği gün gelir ama karşılaşacağı sürprizler onu yine zor durumlara sokar! Mahsur kalan bir çifte yardım etmek zorunda kalan kahramanımız, kadının uzun zaman önce kaybettiği eski sevgili olduğunu görünce daha da zor bir duruma düşer. Melis Birkan’ın canlandırdığı ‘evli eski sevgili’ ‘Arkadaşım’a birbirinden zor ve komik anlar yaşatacak!

Her bölüm, yaptığı tiplemelerle olay yaratan Tolga Çevik bu Pazar da izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek!


Leave a comment