Muhabbet Saati-1 Şubat 2016 08:00 Logolu-Mustafa Karataş Full view

Muhabbet Saati-1 Şubat 2016 08:00

MUTLU BİR YUVANIN ALTIN KURALLARI!

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati” ile Pazartesi sabahları izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş güzel dinimiz İslam’ın faziletlerini Show TV ekranlarına taşımaya devam ediyor.

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın kendine özgü sunumu ve sıcak sohbetiyle canlı olarak ekranlarınıza gelen “Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”nde ayet ve hadisler ışığında İslam’ın bireysel ve toplumsal hayata etkileri örnekleriyle birlikte gözler önüne seriliyor.

Pazartesi günü yayınlanacak olan programda bu hafta; ” İslam’a göre zinanın cezası nedir”, “nikahsız ilişkiden doğan çocuk babasını reddedebilir mi”, “nikahsız ilişkiden doğan çocuk üvey kardeşleri gibi mirasta hak sahibi midir”, “evliliği uçuruma götüren 10 şey”, “mutlu bir yuvanın 8 altın kuralı”, “evliliği kurtaran 10 şey”, “sokak hayvanlarını beslemek sadaka yerine geçer mi”, “evde hayvan beslemek sakıncalı mıdır” ve “hayvanları kısırlaştırmak günah mıdır” gibi sorulara yanıt aranacak, dualar edilip sizlerden gelecek sorular da yanıtlanacak.
“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”, 1 Şubat Pazartesi sabahı saat 08.00’de Show TV’de!


Leave a comment