Muhabbet Saati-11 Eylül 2015 08:00 Logolu-Mustafa Karataş Full view

Muhabbet Saati-11 Eylül 2015 08:00

PROF. DR MUSTAFA KARATAŞ İLE MUHABBET SAATİ SHOW TV’DE KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR!

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati” ile Cuma sabahları iki saat boyunca izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş güzel dinimiz İslam’ın faziletlerini Show TV ekranlarına taşımaya devam ediyor.

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın kendine özgü sunumu ve sıcak sohbetiyle canlı olarak ekranlarınıza gelen “Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”nde ayet ve hadisler ışığında İslam’ın bireysel ve toplumsal hayata etkileri örnekleriyle birlikte gözler önüne seriliyor.

Kur’an ve Sünnet ışığında; ailevi, toplumsal ve sosyal sorunlara çözüm önerilerinin verildiği programda, canlı telefon bağlantılarıyla interaktif bir yayın gerçekleştirilip sizlerden gelen sorular da cevaplarını buluyor. Hz. Peygamber’in yaşamından kesitlerin paylaşıldığı “Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”nde Kur’an-ı Kerim’den ibretlik kıssalar da paylaşılıp manevi bir yolculuğa çıkılıyor.

Cuma günü yayınlanacak olan programda eşler arası sorunlardan nazar ve büyüye, anne-baba hakkından nikah ve düğüne, evlat edinmeden miras ve gelin-kaynana ilişkilerine kadar günümüz sorunları İslami bir bakış açısıyla cevaplanacak.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”, 11 Eylül Cuma sabahı saat 08.00’de canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment