Muhabbet Saati-18 Eylül 2015 08:00 Logolu-Mustafa Karataş Full view

Muhabbet Saati-18 Eylül 2015 08:00

PROF. DR MUSTAFA KARATAŞ İLE MUHABBET SAATİ’NDE HAC VE KURBAN KONULARI ANLATILACAK!

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati” ile Cuma sabahları iki saat boyunca izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş güzel dinimiz İslam’ın faziletlerini Show TV ekranlarına taşımaya devam ediyor.

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın kendine özgü sunumu ve sıcak sohbetiyle canlı olarak ekranlarınıza gelen “Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”nde ayet ve hadisler ışığında İslam’ın bireysel ve toplumsal hayata etkileri örnekleriyle birlikte gözler önüne seriliyor.

Cuma günü yayınlanacak olan programda Hac ve Kurban konuları işlenecek. Kurban keserken ve Hac ibadetini yaparken nelere dikkat edilmeli? Taksitle veya borç para alınarak kurban kesilebilir mi? Kurban etini dağıtırken nelere dikkat edilmeli? Kabe’de vinç kazasında vefat eden hacı adayları şehit midir? Bu kaza onların kaderi miydi? gibi sorulara yanıtların aranacağı programda izleyiciden gelecek sorular da cevaplanacak. Kurban ile ilgili ayetlerin ve bu ayetlerin sırlarının da paylaşılacağı programda Prof. Dr. Mustafa Karataş Cuma duası da yapacak.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”, 18 Eylül Cuma sabahı saat 08.00’de canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment