Muhabbet Saati-25 Eylül 2015 08:00 Logolu-Mustafa Karataş Full view

Muhabbet Saati-25 Eylül 2015 08:00

PROF. DR MUSTAFA KARATAŞ İLE MUHABBET SAATİ’NDE BAYRAMI NASIL KUTLAMAMIZ GEREKTİĞİ ANLATILACAK!

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati” ile Cuma sabahları iki saat boyunca izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş güzel dinimiz İslam’ın faziletlerini Show TV ekranlarına taşımaya devam ediyor.

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın kendine özgü sunumu ve sıcak sohbetiyle canlı olarak ekranlarınıza gelen “Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”nde ayet ve hadisler ışığında İslam’ın bireysel ve toplumsal hayata etkileri örnekleriyle birlikte gözler önüne seriliyor.

Prof. Dr. Mustafa Karataş Cuma günü bayram tadında bir programla ekranlarınızda olacak. Stüdyoda konuk ettiği çocuklarla teker teker bayramlaşıp onları hediyelerle sevindirecek olan Prof. Dr. Mustafa Karataş, bayramı nasıl kutlamamız gerektiğini ayet ve hadislerden örneklerle anlatacak. Sıla-i rahim yapıp anne babayı ziyaret etmek ömrü uzatır mı? Bayramda tatile gitmenin bir sakıncası var mıdır? Kurban etleri ve diğer hediyelerle fakirleri sevindirmenin sevabı nedir? gibi sorulara yanıtların aranacağı programda izleyiciden gelecek sorular da cevaplanacak.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”, 25 Eylül Cuma sabahı saat 08.00’de canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment