Muhabbet Saati-8 Şubat 2016 08:00 Logolu-Mustafa Karataş Full view

Muhabbet Saati-8 Şubat 2016 08:00

SÜT KARDEŞİ NASIL OLUNUR?

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati” ile Pazartesi sabahları izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş güzel dinimiz İslam’ın faziletlerini Show TV ekranlarına taşımaya devam ediyor.

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın kendine özgü sunumu ve sıcak sohbetiyle canlı olarak ekranlarınıza gelen “Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”nde ayet ve hadisler ışığında İslam’ın bireysel ve toplumsal hayata etkileri örnekleriyle birlikte gözler önüne seriliyor.
Pazartesi günü yayınlanacak olan programda bu hafta; “Hz. Muhammed’in kaç tane sütannesi vardı ve Peygamberimiz sütanneleriyle ilgili neler söylemiştir”, “İslam’a göre anne bebeğini kaç yaşına kadar emzirmelidir”, “süt kardeşi nasıl olunur”, “sütanne ve süt kardeşlerin mahrem – namahrem durumu nedir”, “sütanne ve süt kardeş olunabilmesi için belli bir yaşa kadar emzirme sınırlaması var mıdır”, “evde hayvan beslemek sakıncalı mıdır”, “İslam’da ideal sünnet yaşı kaçtır”, “kadınlar cuma namazı kılabilir mi” ve “kilisede namaz kılınabilir mi” gibi sorulara yanıt aranacak, dualar edilip sizlerden gelecek sorular da yanıtlanacak.
“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”, 8 Şubat Pazartesi sabahı saat 08.00’de Show TV’de!


Leave a comment